Українсько-турецька солідарність знищить спільного ворога (відео)

0
105

Українські волонтери «Народного проекту» (People’s Projeсt) на своєму YouTube-каналі опублікували чергове відео «Україна-Туреччина: Справжня дружба знищить спільного ворога». У ролику волонтери демонструють міць української та турецької армій і констатують, що співпраця у військовій та економічній царинах між нашими країнами посприяє боротьбі зі спільним ворогом. Це вже третє відео із серії про українсько-турецьку солідарність, яка спрямована проти агресивних дій Росії.

Нагадаємо, що 24 листопада «People’s Project» на своєму каналі розмістили відео «ВПС Туреччини в роботі», в якому показано повітряні сили офіційної Анкари в дії – на навчаннях та бойових завданнях (відео тут).

«Поява ролика дивним чином співпала зі збиттям турецькими ВПС російського військового літака, що порушив кордони Туреччини. Але про цей факт в ролику не згадується. Є лише завершення з гучним гаслом «Слава турецьким ВПС! Смерть ворогам!» – пишуть активісти на своєму сайті.

Відео викликало широкий резонанс у Туреччині, і згодом компанія «Haci Productions», що спеціалізується на створенні мотиваційних відеороликів про армію Туреччини, змонтувала відео про збройні сили України, який став своєрідною відповіддю на відео українських волонтерів (відео тут).

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ