держкордон
Українську митницю може очолити іноземець

Заступником голови Державної фіскальної служби, який куруватиме роботу митних органів, можуть призначити іноземця. Про це повідомило агентству Інтерфакс-Україна інформоване джерело в уряді.

«Ситуація на митниці потребує радикальних кроків», – пояснив він причини такого ймовірного рішення. Співрозмовник агентства нагадав, що посада керівника митниці залишається вакантною після звільнення на початку вересня в результаті тривалого конфлікту Костянтина Лікарчука.

Раніше Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк заявив, що експеримент з передачі низки українських митниць в управління досвідченим західним компаніям повинен бути проведений в найкоротші терміни. За його словами, це дозволить подолати корупцію, побачити реальні доходи з митниць і поширити цей експеримент на всю територію України. Яценюк в липні 2015 року на презентації інституційної реформи ДФС ініціював проведення експерименту з передачі окремих митних служб в управління спеціалізованим іноземним компаніям. За словами глави ДФС Романа Насірова, на надання уряду послуг претендують компанії Crown Agents і Adam Smith International.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 16 жовтня Президент України Петро Порошенко оголосив заступника голови Одещини Юлію Марушевську керівником одеської митниці.

Читайте: Британці поклали око на українську митницю

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ