У попасній загинули дві пенсіонерки
Всі мешканці окупованої частини Луганщини отримуватимуть українську пенсію

Всі жителі тимчасово окупованої бойовиками частини Луганської області матимуть можливість легально отримувати українську пенсію. Про це повідомив Голова Луганської військово-цивільної адміністрації Георгій Тука, передає УНН.

«У Новотошківському вже працює відділення «Ощадбанку». Коли буде відкрито логістичний центр, мешканці з окупованих територій зможуть отримувати українську пенсію. До речі, не лише пенсію, люди зможуть там отримати весь комплекс державних послуг. Ці люди не переселенці, тому, звісно, що довідка переселенця не потрібна», – повідомив Тука.

Голова Луганщини додав, що видача пенсій здійснюватиметься в межах діючого законодавства. Для оформлення пенсій в логістичних центрах працюватимуть представники Пенсійного фонду України. «Людині буде нараховуватись пенсія. Вона підходить до банкомату та отримає її. Але щоби зняти пенсію з карти, потрібно приїжджати до банкомату раз на місяць, або раз на два місяці», – додав він.

Водночас, за словами Туки, станом на 7 жовтня РНБО досі не надало дозволу на відкриття логістичних центрів в Луганській області. Планується, що на лінії розмежування працюватимуть два логістичних центри для продажу українських продуктів та видачі пенсій жителям тимчасово окупованих територій. Перший прохідний пункт пропуску на Луганщині заплановано відкрити в Станиці Луганській до 10 жовтня. Другий логістичний центр планують відкрити в селищі Новотошківському в будівлі колишнього Будинку Культури.

Читайте: Перший логістичний центр відкрився у зоні АТО (фото)

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ