"PORTLAND, OR - MARCH 18: Anastasiya Mokhnyuk of Ukraine competes in the Women's Pentathlon High Jump during day two of the IAAF World Indoor Championships at Oregon Convention Center on March 18, 2016 in Portland, Oregon. (Photo by Ian Walton/Getty Images for IAAF)"
Анастасія Мохнюк у Портленді виграла срібну медаль у багатоборстві

Призерка чемпіонату світу з легкої атлетики в приміщенях, що завершився в Портленді, Анастасія Мохнюк отримала повідомлення, що в її допінг-пробі, яка була взята після змагань, знайшли мілдронат. Про це повідомляє офіційний сайт ФЛАУ.

«На жаль, декілька днів тому я отримала сповіщення про те, що в моїй допінг-пробі, взятій в Портленді (США) під час змагального тестування, було виявлено мілдронат. Ця новина мене шокувала. Я надіслала в медичну комісію ІААФ пояснення, що приймала препарат мілдронат, але це робилося за призначенням медичних фахівців, з медичноюметою та в дозволені терміни», – сказала Мохнюк.

«Я не порушувала антидопінгових правил, і мої дії мали ненавмисний характер. На період розгляду справи я готова до співробітництва зі сподіваюся на об’єктивний вердикт», – заявила українська спортсменка.

Нагадаємо, що Анастасія Мохнюк у Портленді виграла срібну медаль у багатоборстві.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Всесвітнє антидопінгове агентство встановило допустимі показники в допінг-пробах забороненого з 1 січня в спорті вищих досягнень препарату мельдоній.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ