Залізниця колія дорога
«Укрзалізницю» допоможе модернізувати німецький фахівець

Німецький фахівець у галузі залізничного сполучення Штефан Хофсаес отримав посаду радника міністра інфраструктури України. Про це міністр Андрій Пивоварський повідомив на своїй сторінці у Facebook.

«Наша співпраця з Мінтрансом Німеччині триває. Ми багато в чому рівняємося на наших європейських колег та їхній досвід. Відсьогодні в нашій команді буде людина, яка працювала над проектами розвитку залізничного сполучення і метро по всьому світу: від швидкісного залізничного сполучення в Нідерландах і Пекіні до підземки в Пуерто-Ріко. Я маю на увазі німецького експерта Штефана Хофсаеса, який став моїм радником», – написав він.

Крім профільної освіти, у Хофсаеса 25 років досвіду роботи на залізниці, з яких 15 – на керівних посадах. «Переконаний, що залучення іноземних експертів допоможе нам пройти реформу швидше та ефективніше. Тому що не треба винаходити велосипед і можна вчитися на чужих помилках і досягненнях», – зазначив український міністр.

Одне з питань, яке Штефан Хофсаес куруватиме, – створення вантажної компанії в рамках ПАТ «Українська залізниця».

Раніше у Кабінеті міністрів України заявили про плани провести корпоратизацію «Укрзалізниці», проте без приватизації компанії.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ