Вісім бійців звернулися до медпункту з харчовим отруєнням
Вісім бійців звернулися до медпункту з харчовим отруєнням

Бійці однієї з військових частин Миколаєва скаржаться на харчове отруєння через неякісну їжу. Про це повідомив радник президента України з питань матеріального забезпечення Збройних Сил Юрій Бірюков у Facebook.

«8 бійців однієї військової частини звернулися до медпункту зі скаргами на отруєння. Реакція місцевого командування була блискавичною – з бійцями провели «виховну» бесіду, вони почуваються пре-чу-до-во», – написав Бірюков.

Також показав фото їжі вояків із хробаками і тарганами.

53За його словами, наступного ранку бійці відмовилися здавати аналізи на бакпосів, без яких неможливо встановити діагноз.

«Ми про цю проблему дізналися випадково, від військовослужбовця з медпункту. З яким теж потім провели «бесіду», – написав він.

Бірюков додав, що з самого ранку в їдальнях двох військових частин міста Миколаєва ведеться хаотично-панічна робота з наведення порядку на складах і в приміщеннях їдалень.

12Нагадаємо, 24 липня 2016 року міністр оборони Степан Полторак відвідав з несподіваною перевіркою одну з військових частин 28-ї окремої механізованої бригади Збройних сил України (Одеська область), де «виявив запаси неякісних, зіпсованих продуктів харчування».

«Всі продукти харчування зберігалися в антисанітарних умовах, температурний режим зберігання продуктів не витримувався», – наголосив він.

Перед цим Полторак доручив військовій службі правопорядку провести розслідування ситуації з якістю харчування в 169-му навчальному центрі «Десна».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ