На півдні Донецької області вперше випробували нову вогневу споруду. Такі незабаром планують встановлювати на бойових позиціях сил АТО. Про це в середу, 13 травня, повідомили у прес-центрі АТО.

«Новий броньований об’єкт був розроблений вітчизняними військовими науковцями і не має аналогів у світі», – йдеться в повідомленні. За серійний випуск споруд візьмуться регіональні промислові підприємства.

За сприянням представників місцевих органів самоврядування, на перетворення наукової думки в спеціальну металеву конструкцію пішов лише тиждень. Під час тестування, з шестигранною конструкції військовослужбовці вели вогонь зі стрілецької зброї різних типів, а також використовували зенітну установку типу ЗУ-23-2. Після подальшого огляду об’єкта його розробники заявили, що їм знадобиться на вдосконалення і виготовлення нової конструкції два дні.

Раніше секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов взяв участь у випробуваннях оборонних споруд на військовому полігоні в Житомирській області.

Як віддомо, Україна планує звести три лінії оборонних споруд на лінії розмежування з окупованими районами Донбасу. Вартість робіт – близько 1 мільярда гривень.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ