Артек
У червні в «Артек» заїде перша зміна дітей з усієї України

«Міжнародний дитячий центр «Артек» уже у червні відновлює свою роботу. Проте через  окупацію Криму, табір тимчасово переїхав до Київської області. Про це йдеться на сайті відомства.

Керівник Державного управління справами Сергій Березенко прокоментував це рішення: «Ми всі чітко розуміємо, що «Міжнародний дитячий центр «Артек» розташований в Криму і замінити його нічим не можна. Це не тільки корпуси, море, гори та налагоджена співпраця з іноземними молодіжними центрами. Насамперед – це унікальний колектив вихователів, який вміє працювати з дітьми, запалювати в їх серцях «вогонь Артека». Тому ми не можемо допустити, щоб агресор забрав у наших дітей ще і це». Тому цього року «Артек» переїжджає до Пущі-Озерної.

«16 червня «Артеку» виповнюється 90 років. За історію свого існування Міжнародний дитячий центр уже переживав переїзди. Зокрема, під час Другої світової війни була евакуація табору в алтайське передгір’я. Сьогодні склалась подібна ситуація, і я знаю, що в недалекому майбутньому все повернеться на свої місця. Якщо сьогодні українські діти не можуть поїхати в анексований табір, то «Артек» приїде до них», – зазначив Березенко.

Керівник Державного управління справами наголосив, що використання торгової марки “Артек” іншими таборами чи приватними структурами незаконне.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ