Дмитро Кулеба
Постійний представник України при Раді Європи Дмитро Кулеба

Постійний представник України при Раді Європи Дмитро Кулеба прокоментував заяву президента Росії Владіміра Путіна щодо Криму.

«Питання Криму дійсно закрите. Крим – це Україна. Питання форми відповідальності російського керівництва за анексію відкрите», – написав він у Twitter.

Нагадаємо, Путін 3 вересня заявив, що питання Криму історично закрите. «Народ Криму рішення ухвалив, проголосував. Питання історично закрите, повернення до колишньої системи не існує взагалі ніякого», – сказав він.

Путін також заявив, що Мінські угоди повинні бути виконані в повному обсязі, цього повинні домагатися всі сторони і країни-гаранти домовленостей.

«На мій погляд, і тут я повністю згоден з учасниками Нормандського процесу, та й з позицією Сполучених Штатів, немає ніякої іншої альтернативи, крім виконання Мінських угод», – сказав кремлівський лідер. При цьому він зазначив, що Київ не ухвалив необхідних законів, які прописані в «Мінську-2».

Як відомо, 16 березня 2014 року після введення військ РФ до Криму там відбувся псевдореферендум, за підсумками якого Росія включила Крим до свого складу.

Верховна Рада України оголосила 20 лютого 2014 року початком тимчасової окупації Криму й Севастополя Росією.

Читайте: Меркель жорстко відізвалась про Путіна

БЕЗ КОМЕНТАРІВ