Facebook-спільнота України готує звернення до Цукерберга, щодо створення української адміністрації мережі
Facebook-спільнота України готує звернення до Цукерберга, щодо створення української адміністрації мережі

Користувачі групи «Український Фейсбук» просять підтримати пропозицію до Марка Цукерберґа щодо створення української адміністрації Facebook. Про це йдеться на сторінці спільноти.

«15.05.2015 о 02:30 сеанс питань-відповідей буде проводити персонально Mark Zuckerberg. Щоби він розглянув питання щодо створення української адміністрації Facebook, воно має набрати якомога більше лайків. Питання написав Григорій Купершмідт (Gregory Kupershmidt) від імені українського сегменту ФБ», – йдеться у повідомленні.

Зокрема, запитання Купершмідта звучить так: «Марк, протягом останнього часу, я бачу багато повідомлень про недобросовісне блокування акаунтів FB, ймовірно, в результаті масових фейкових скарг на них. Особливо це стосується багатьох «проукраїнських» акаунтів у мережі, а також постів про нинішній україно-російський конфлікт», – пише він.

«Отже, моє питання у тому, чи може ваша команда, будь-ласка, зробити щось, аби розв’язати цю проблему? Створіть окрему адміністрацію українського сегмента, заблокуйте хибні звинувачення з Росії, або більш ретельно стежте за українськими блогерами, але хоч якось, допоможіть нам! Будь-ласка!», – звертається Купершмідт від імені української спільноти.

До слова, в Україні з’явиться ще одна соціальна мережа – WEUA, а виглядатиме вона майже так само, як ресурс Цукерберґа, лише колірна гамма в українського аналога буде не синьо-сірою, як у Facebook, а чорно-зеленою.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ