Евромайдан
Фільм «Майдан» отримав головну нагороду кінофестивалю в Нюрнберзі

Документальний фільм «Майдан» завоював головну нагороду XIX Міжнародного фестивалю фільмів про права людини в Нюрнберзі. Про це повідомляється на офіційному сайті фестивалю. Режисер картини Сергій Лозниця 6 жовтня отримав Ґран-прі разом із грошовою премією у розмірі 2500 євро.

В основу фільму лягли кадри документальних зйомок на київському Майдані, що став центром масових акцій проти політики президента Януковича. Кінострічка показує революційні події в Києві в спокійних крупних планах без коментарів, заяв чи оціночних суджень – кадри з розгорнутими прапорами, палаючими барикадами і беззбройними людьми говорять самі за себе, йдеться в обґрунтуванні журі.

Фільм про події в Україні вперше був показаний в травні 2014 на Міжнародному кінофестивалі в Каннах. Його автор, режисер Лозниця, який народився в Білорусі та виріс в Україні, з 2001 року живе й працює в Німеччині.

Нагадаємо, у вересні кінострічка про українську Революцію Гідності «Зима у вогні» посіла перше місце на міжнародному кінофестивалі у Торонто.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ