«Квітковий прапор» України
«Квітковий прапор» України

Цього року на День прапора українці вcтановили світовий рекорд зі створення найбільшого квіткового килиму. Його розмір – понад 13 тисяч квадратних метрів, передає Укрінформ.

«На День прапора України – 23 серпня – ми встановили світовий рекорд Ґіннеса – 13 тисяч 57 квадратних метрів квіткового килиму. Наступного дня, 24 серпня, цей рекорд було занесено ще і до Національного реєстру рекордів України. Він був на 8 квадратних метрів більше через те, що квіти розпустилися, і становив 13 тисяч 65 квадратних метрів», – розповів керівник проекту Всеукраїнської акції «Прапор України – прапор миру!» Сергій Лисенко.

«Квітковий прапор» України
«Квітковий прапор» України

За його словами, представники Книги рекордів Ґіннеса висували жорсткі умови до встановлення рекорду.

«Вони задіяли квадрокоптер під час проведення замірів. Потрібно було, щоби взагалі ніде землі не було видно, щоби все було вкрито лише килимом квітів. Заміри проводили впродовж 5 годин і тільки після цього дали рекорд», – поінформував Лисенко.

Після встановлення рекорду організатори акції подарували квіти школам, оздоровчим закладам, лікарням.

Нагадаємо, 23 серпня з нагоди 25-ї річниці Незалежності України пройшла Всеукраїнська акція «Прапор України – прапор миру!» на встановлення світового рекорду – найбільшого у світі килима із квітів у кольорах Національного Прапору України. Рекорд зафіксували представниками Книги рекордів Ґіннеса у Національному музеї народної архітектури та побуту України у Пироговому (Київ).

Понад 5,8 тисяч учасників акції виростили у себе квіти, що стали частиною найбільшого килима з квітів у кольорах прапора України.

До цього світовий рекорд на найбільший квітковий килим належав Саудівській Аравії.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ