Український легкоатлет виборов олімпійську «бронзу» в стрибках у висоту (фото)

У кращій спробі наш Бондаренко подолав планку на висоті 2 метри 33 сантиметри

У Ріо-де-Жанейро завершилися змагання зі стрибків у висоту в рамках олімпійського турніру з легкої атлетики. Бронзову медаль завоював українець Богдан Бондаренко, повідомляє УНІАН.

У найкращій спробі наш спортсмен подолав планку на висоті 2 метри 33 сантиметри. Потім він пропустив спроби на висоті 2,36, не використав дві спроби на 2,38, а в третій спробі не зміг подолати планку на висоті 2,40 метра.

23Ще один українець, Андрій Проценко, виборов 4 місце з тим самим результатом (2,33), але програв Бондаренку за спробами.

Чемпіоном Олімпійських ігор в цьому виді програми став канадець Дерек Друен (2,38), срібним призером –  Мутаз Барші з Катару (2,36).

Як повідомляв Інформаційний Акцент, у Ріо-де-Жанейро завершився 11 змагальний день Олімпійських ігор-2016, де збірна України завоювала першу золоту медаль і зуміла піднятися на 33 місце в медальному заліку. «Золото» у скарбничку збірної поклав гімнаст Олег Верняєв. На рахунку нашої команди тепер 7 нагород – 1 золото, 4 срібла та 2 бронзи.

Лідером, як і раніше, є збірна США, на рахунку якої вже по 28 золотих, срібних і бронзових нагород (загалом 84 медалі). Слідом ідуть команди Великої Британії (19-19-12, 50), Китаю (17-15-19, 51), Росії (12-12-14, 38) та Німеччини (11-8-7, 26). У решти збірних не більше 8 золотих нагород.