Український плавець здобув п’яте «золото» на етапах Кубку світу

Українська плавчиня здолбула "бронзу" на престижному чемпіонаті
Українська плавчиня здолбула “бронзу” на престижному чемпіонаті

29 жовтня під час першого змагального дня дев’ятого етапу Кубку світу, що відбувається у Гонконзі, українські плавці потішили високими нагородами – передає Фокус.

Український спортсмен Михайло Романчук завоював загалом 5-ту та 3-тю поспіль золоту нагороду упродовж тижня. Цього разу плавець тріумфував на дистанції 400 метрів вільним стилем із часом 3:40.18 хвилини.

Другим прийшов угорець Петер Бернек (3:40.45), а третю сходинку завоював британець Джеймс Гай (3:42.89).

Крім того, Україну порадувала «бронзою» на дистанції 50 метрів на спині Дарина Зевіна. Українка пропливла за 27:08 секунди та таким чином пропустила вперед триразову олімпійську чемпіонку Катінку Хоссу з Угорщини (26:40) та австралійку Емілі Сібом (26:68).

Ще одну «бронзу» Дарина завоювала вже на дистанції 200 метрів на спині та знову поступилась вищезазначеним угорці та австралійці. До речі, в Токіо на дистанціях 50 і 100 метрів на спині Зевіна поступилася цим же плавчиням.