Українська плавчиня здолбула "бронзу" на престижному чемпіонаті
Українська плавчиня здолбула “бронзу” на престижному чемпіонаті

29 жовтня під час першого змагального дня дев’ятого етапу Кубку світу, що відбувається у Гонконзі, українські плавці потішили високими нагородами – передає Фокус.

Український спортсмен Михайло Романчук завоював загалом 5-ту та 3-тю поспіль золоту нагороду упродовж тижня. Цього разу плавець тріумфував на дистанції 400 метрів вільним стилем із часом 3:40.18 хвилини.

Другим прийшов угорець Петер Бернек (3:40.45), а третю сходинку завоював британець Джеймс Гай (3:42.89).

Крім того, Україну порадувала «бронзою» на дистанції 50 метрів на спині Дарина Зевіна. Українка пропливла за 27:08 секунди та таким чином пропустила вперед триразову олімпійську чемпіонку Катінку Хоссу з Угорщини (26:40) та австралійку Емілі Сібом (26:68).

Ще одну «бронзу» Дарина завоювала вже на дистанції 200 метрів на спині та знову поступилась вищезазначеним угорці та австралійці. До речі, в Токіо на дистанціях 50 і 100 метрів на спині Зевіна поступилася цим же плавчиням.