блокпост
Прокурор пояснив, що інцидент стався «помилково»

На прикордонному контрольному пункті Новотроїцьке в Донецькій області стався курйозний випадок: працівник прокуратури України пред’явив чужий паспорт, виданий на ім’я бойовика на прізвисько «Кабан». Сам прокурор пояснив, що інцидент стався «помилково». Про це повідомив голова обласної поліції В’ячеслав Аброськін у Фейсбук.

«Сьогодні (13 серпня, – ред.) на КПВВ «Новотроїцьке» чоловік, 1977 року народження, пред’явив паспорт громадянина України. Співробітники поліції перевірили за розшуковою базою і встановили, що це – бойовик «ДНР» на прізвисько «Кабан». Цей громадянин злякався і… пред’явив інший паспорт громадянина України на інше прізвище. І представився співробітником української прокуратури», – повідомив Аброськін.

За результатами перевірки інформація про те, що це співробітник прокуратури, підтвердилася.

«Як виявилося, це чинний співробітник прокуратури. Повертався з окупованого бойовиками Донецька і «помилково» (за його словами) на нашому посту пред’явив паспорт бойовика, що перебуває в оперативному розшуку», – зазначив Аброськін.

Сам прокурор зазначив, що документи «Кабана» використовував для проїзду через «блокпости «ДНР». Правоохоронці України продовжують розшук бойовика на прізвисько «Кабан», а цей випадок з прокурором був задокументований Нацполіцією і прокуратурою Донеччини.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ