Дмитро Комаров подарував дітлахам 15-кілограмовий торт
Дмитро Комаров подарував дітлахам 15-кілограмовий торт

В одному з випусків тревел-шоу «Світ навиворіт» популярний ведучий і мандрівник Дмитро Комаров побував у місцевій школі Непалу Намче-Базар, яку створили для дітей із віддалених селищ і тих, чиї батьки загинули під час сходження на Еверест.

Комаров зауважив, що якби не школа-готель, діти б жили в злиднях. Для меценатів дуже важливо дати освіту маленьким шерпам, щоб вони могли знайти нормальну роботу.

Він наголосив, що діти шерпів, які загинули на Евересті, навчилися радіти буденним речам – даху над головою, їжі та саморобним іграшкам: «Найзаповітніша мрія напівсиріт – це торт. Проте він дуже дорогий. Ми не можемо допомогти всім, але залишити без допомоги цих дітей ми теж не могли».

Мандрівник повів дітей шерпів на перший шопінг у їхньому житті. Комаров подарував малечі сережки, музичні інструменти, головні убори, куртки та навіть пригостив їх тістечками.

Ведучий настільки прив’язався до дітей, що вирішив залишитися в Намче-Базар ще на один день, щоб реалізувати приємний сюрприз. На його прохання місцеві кондитери спекли 15-кілограмовий шоколадний торт: «Малеча вперше в житті їла тістечка. Вони запам’ятають цей день назавжди».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ