Виробник «Хортиці» купив ще один завод в Росії
Виробник «Хортиці» купив ще один завод в Росії

Виробник горілки «Хортиця» – українська компанія Global Spirits – стала власником підмосковного заводу «Роднік і К». Про це пише КомерсантЪ.

Із 29 грудня 2015 року новим власником ТОВ «Роднік і К» стала кіпрська Oxford AMG-77 Ltd. Їй же належить куплене Global Spirits в 2011 році інше горілчане підприємство – вологодське ТОВ «Русскій сєвєр».

На балансі «Родник і К» були лише виробничі лінії. На сайті виробника в переліку підприємств «Роднік і К» не значиться.

Серед брендів, які випускають на підприємстві – горілка «Русскій графін» і коньяк «Російський». З матеріалів Роспатенту випливає, що у «Роднік і К» є також ліцензія на випуск горілки «Добрий мєдвєдь» для компанії «Статус-груп».

Джерело, близьке до Global Spirits, висловлює свою версію придбання «Роднік і К»: поточного року у заводу «Русскій сєвєр» закінчується термін ліцензії на випуск алкогольної продукції і в компанії побоюються можливих складнощів з її продовженням.

Global Spirits – не єдиний виробник горілки з України, який відкрив у Росії власне виробництво. Минулого року холдинг «Баядера» придбав «Великоюстюгзський ЛГЗ», на якому випускає горілки «Цельсій», «Воздух» і низку інших марок.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ