«Іронія долі, або З легкою парою!»
Українським телеканалам дозволили транслювати «Іронію долі, або З легкою парою!»

Українські телеканали зможуть у новорічні свята транслювати радянську класику, зокрема й комедію Ельдара Рязанова «Іронія долі, або З легкою парою!». Такого висновку дійшли у Національній раді з питань телебачення і радіомовлення України.

«Нацрада, здійснюючи моніторинг телеканалів, братиме до уваги наявність державного свідоцтва на право демонстрації фільмів. Дозволи на право демонстрації фільмів надає Держкіно, керуючись рішеннями своєї експертної комісії. Національна рада вживатиме відповідних заходів у тому випадку, якщо таких свідчень у фільмів і серіалів не буде», – йдеться в повідомленні на офіційному сайті регулятора.

Крім цього, у Національній раді повідомили, що на даний момент Держкіно не відкликало прокатні посвідчення більшості фільмів, які традиційно транслюються в новорічні свята.

Водночас згідно з даними сайту vsetv.com, який розміщує програми передач українських телеканалів, в жодному ефірі трансляція фільму «Іронія долі» не передбачена.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, раніше регулятор нагадував телерадіоорганізаціям про відповідальність за демонстрацію контенту за участю діячів культури, яких Міністерство культури внесло до переліку осіб, що становлять загрозу нацбезпеці. Зокрема, в цей список потрапила Валентина Тализіна, яка грає епізодичну роль в «Іронії долі».

Віце-прем’єр-міністр культури України В’ячеслав Кириленко висловив думку, що депутати мають внести поправки в закон про кінематографію, які б дозволили прокат низки фільмів, зокрема, й стрічок режисера Ельдара Рязанова.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ