АТО
Українським військовослужбовцям збільшать зарплату

У бюджеті на 2016 рік буде передбачено збільшення зарплат військовослужбовцям. Про це 14 жовтня під час клятви військових ліцеїстів на вірність українському народові в Запоріжжі заявив Президент України Петро Порошенко, передає 5 канал.

«У бюджеті на 2016 рік ми передбачимо збільшення зарплат військовим, зокрема, і для контрактників, щоби розширити контрактну складову та мінімізувати потреби в мобілізації», – сказав він і нагадав, що цього року бійцям, які брали участь в подіях на Донбасі, було виплачено мільйони гривень як доплату: «Наголошую, що понад 70 млн. грн. виплачено тим, хто брав безпосередню участь у бойових діях як доплату, зокрема, по тисячі гривень за кожен день, доплату за кожен танк».

Також Президент повідомив, що участь в антитерористичній операції на сьогодні взяли вже майже 108 тисяч бійців: «Понад 93 тисячі українських воїнів є безпосередніми учасниками бойових дій, майже 108 тисяч брали або беруть участь в Антитерористичній операції, 210 тисяч прийшли до армії за шість хвиль мобілізації. Звертаю вашу увагу – кожен шостий із них пішов добровольцем». Водночас глава української держави зауважив, що сили стримування Україні потрібні не лише на Донбасі, а по всій лінії кордону з агресором Росією: «Уздовж моря, біля Придністров’я. Тому й ми наростили Збройні Сили України до 250 тисяч».

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 14 жовтня українці відзначають День захисника України.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ