Верховна Рада фото Федонюка
Громадяни України на виборах президента обрали б Тимошенко і Ляшка

Якби президентські вибори відбулися у другій половині травня, найбільше голосів виборців отримали би лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко та лідер «Радикальної партії» Олег Ляшко. Про це свідчать результати опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології на замовлення клієнта. При цьому ім’я замовника опитування не розголошується.

Якби вибори відбувалися найближчої неділі, участь у голосуванні взяли б близько 53% усіх виборців, а Тимошенко та Ляшко набрали би  21%  та 14,6% відповідно.

Діючий президент Петро Порошенко, за даними опитування, набрав би 13,5% голосів, Анатолій Гриценко – 12,7%, мер Львова Андрій Садовий –  10,9%, лідер «Опозиційного блоку», екс-регіонал  Юрій Бойко – 8,4%, колишній лідер «Правого сектора» Дмитро Ярош  –  4%, Олег Тягнибок – 2,9%, за інших кандидатів свої голоси віддали б 11,9%.

При цьому 19,1% вирішили не брати участь у голосуванні, 27,3% – не визначилися, за кого голосувати, а 8,4% – викреслили б усіх кандидатів чи попсували б бюлетень.

У цілому, було опитано 2 039 повнолітніх респондентів з 110 населених пунктів у всіх областях, крім анексованого Росією Криму та окупованих територій Донецької і Луганської областей.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, згідно з іншим опитуванням КМІС, 48,6% громадян України вважають, що президент «безумовно, повинен» залишити свій пост.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ