Георгій Тука зауважив, що в Україні панують зрадофільські суспільні настрої
Георгій Тука зауважив, що в Україні панують зрадофільські суспільні настрої

Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука у своєму Facebook зауважив, що серед українського населення останнім часом панують занепадницькі суспільні настрої.

За словами Туки, він дивується тому, з якою готовністю читачі сприймають інформацію про «зраду» і як неохоче сприймається спростування «зради», мовляв «ваш перший пост був чесним, а зараз ви вигадуєте!». Він підкреслив, що українці не хочуть вірити у те, що насправді працівники СБУ разом з бійцями зупинили контрабанду в АТО.

«Мені що, скрін першоджерела виставити? Так все одно «зрадофіли» скажуть що я його сам і відправив собі… Ну, не можна ж так!!! Трохи позитиву!», − наголосив високопосадовець.

«Якщо вже так трапилось, що ця операція (вільно чи невільно) завдяки мені набрала такого розголосу в ЗМІ, то, може, варто керівництву відзначити її учасників?», − зауважив урядовець.

Нагадаємо, спочатку Тука поділився інформацією про те, що нібито СБУ і «кришувала» цю контрабанду, а потім заявив, що ця інформація була фейком. Тим не менше, люди не охоче повірили цій інформації.

Читаємо: Георгій Тука: Чому українці зневажливо ставляться до чиновників

БЕЗ КОМЕНТАРІВ