Українці надають перевагу дорожчим авто, ніж росіяни
Українці надають перевагу дорожчим авто, ніж росіяни

Українці випередили росіян за витратами на автомобілі. Про це свідчить статистика, яку нещодавно оприлюднили українські та російські ЗМІ, пише MMR.

«Так, за даними російського аналітичного видання «Автостат», середня вартість машин, які продавали в РФ 2016 року, склала приблизно 17,4 тисяч євро. В Україні, за підрахунками Auto-Consulting, середній «прайс» був на рівні 24,8 тисяч євро. Тобто на 7,4 тисяч євро вище, ніж у Росії», – йдеться в публікації.

9Ld-tYUM_-8За підсумками I півріччя 2016 року в ТОП-10 найпопулярніших автомобільних брендів в Україні увійшли: Toyota, Renault, Volkswagen, Skoda, Kia, BMW, Nissan, Ford, Hyundai.

Нагадаємо, з 1 серпня 2016 року набуває чинності закон про зниження ставки акцизу на вживані транспортні засоби, який схвалила Верховна Рада, а Президент України підписав на початку липня. Закон передбачає, що пільгові умови ввезення автомобілів поширюються на осіб, які ввозять для власного використання або на користь інших осіб не більше одного автомобіля на рік.

Разом з тим, протягом періоду дії Закону (до 31 грудня 2018 року) можливе ввезення на пільгових умовах не більше трьох автомобілів на одну особу. У разі відчуження (зокрема перепродажу) протягом 365 днів з дня реєстрації транспортних засобів, при ввезенні яких були застосовані знижені ставки акцизного податку, платник податку буде зобов’язаний сплатити акцизний податок за стандартними (підвищеними) ставками, передбаченими Податковим кодексом.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ