maxresdefault 2
Українці купують ПК у рамках підготовки до сезону «back-to-school»

Обсяг українського ринку персональних комп’ютерів у квітні-травні 2016 року збільшився в 2,6 рази в порівнянні з минулим роком. Про це йдеться в прес-релізі українського офісу дослідницької компанії IDC, передає Інтерфакс-Україна.

Таким чином, обсяг ринку персональних комп’ютерів в Україні в другому кварталі цього року становив 220 тис. пристроїв.

При цьому наголошується, що ринок настільних комп’ютерів за вказаний період зріс на 69% – до 92 тис. одиниць. А ринок портативних ПК виріс на 331% – до 128 тис. одиниць.

«Стабілізація економічної ситуації та відсутність значних коливань курсу гривні у другому кварталі 2016 року позитивно позначаються на ринку, оживляючи попит на ПК у комерційному і споживчому сегментах. Спостерігається також зростання закупівель із боку державних установ», – йдеться в повідомленні.

Як зазначають аналітики IDC, причиною збільшення постачань ноутбуків у другому кварталі стала підготовка каналу до сезону «back-to-school».

Водночас у кількісному вираженні ринок комп’ютерів за шість місяців 2016 року поки що нижче обсягів від аналогічного періоду 2014 року. Це пов’язано з тим, що в минулому році спостерігався пік падіння.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ