Заступник голови партії "Свобода"
Заступник голови партії “Свобода”

Депутат Верховної Ради VII скликання, заступник голови партії «Свобода» Ігор Кривецький в інтерв’ю Liga.net розповів, завдяки чому націоналісти повернуться до українського парламенту. На його переконання, щойно люди припинять вірити брехунам і розберуться в політичних процесах – партія повернеться у парламент з іще більшою фракцією, ніж 2012 року.

«Потрібно, щоб українці стали більш свідомі, політично грамотніші і припинили вірити популістам. Над цим ми і працюємо – кожен на своєму місці – в парламенті, місцевих органах влади і на вулиці. «Свобода» – це не проект, а ідеологічна партія, якій 25 років. Ми ведемо щоденну роботу, включно з просвітницькою, з реальними людьми. Коли люди розпочнуть аналізувати, перестануть вірити брехунам і розбиратимуться в процесах, «Свобода» знову повернеться у парламент іще більшою фракцією, ніж була в попередньому скликанні», – зазначив Кривецький.

Він підкреслив, що на останніх парламентських виборах люди повірили брехні, якою обливали націоналістичну партію колишні партнери по Майдану: «Нас знищували ті, хто стояв поряд на сцені Майдану. Тому що вони зрозуміли, що це «Свобода» дала імпульс реальній боротьбі проти Януковича. «Свобода», маючи всього 37 осіб у парламенті, знищила Партію регіонів. До приходу «Свободи» в Раду ті опозиціонери, попри те що їх було більше сотні, були ніким і не становили жодної небезпеки для режиму. Революція гідності, я впевнений, розпочалась із приходу в парламент партії «Свобода».

Він нагадав, що свободівці задали загальний тон національній боротьбі, розпочали боротися з кнопкодавством і змусили депутатів у стінах парламенту розмовляти державною мовою.

«З нами не могли не рахуватися. Тому і ненавиділи, включно і так звані партнери, тому що насправді, як бачимо, вони не хотіли змін, а лише замінити собою Партію регіонів і при цьому бути такими ж, як соратники Януковича. Тому і зробили усе, щоби прибрати «Свободу» з парламенту.  Гляньте на нове скликання і проаналізуйте бодай, у кого у фракції скільки кнопкодавів. «Свобода» не дозволила би так порушувати регламент, як його порушують зараз, ми взагалі були найдисциплінованішою фракцією. Зараз брехуни і зрадники себе проявили, люди бачать, як поводять себе депутати і на наступних виборах їх буде важче обдурити», – вважає «свободівець».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ