АН-32
АН-32

Україна та Саудівська Аравія підписали важливу угоду про спільну розробку та виробництво легкого транспортного літака Ан-132. Про це повідомляє прес-служба ДП «Антонов».

Як зазначили у держпідприємстві, метою угоди є реалізація низки поставлених завдань, включаючи передачу технології авіаційного виробництва в СА, а також підготовка представників СА до роботи у сфері авіаційного виробництва, де їх навчатимуть українські фахівці в галузі авіаційної промисловості.

«Згідно з цією угодою, Науково-технологічний центр імені короля Абдулазіза (KACST), компанія «Taqnia Aeronautics» і ДП «Антонов» виконають доопрацювання наявної моделі літака (АН-32) з метою забезпечити поліпшення характеристик машини щодо корисного навантаження, дальності польоту та деяких інших параметрів. Нова модель літака носитиме назву (Ан-132), і Саудівська Аравія також володітиме правом інтелектуальної власності та конструкторськими кресленнями на літак», – розповіли в прес-службі.

Нагадаємо, раніше ДП «Антонов» презентувало новий літак Ан-178. Він здатен підняти у повітря 18 тонн. Конструктори кажуть, що цей літак просто приречений замінити всесвітньо відомий, але вже старенький АН-12. Нова машина везтиме стільки ж вантажу, але летітиме значно швидше – 820 кілометрів за годину.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ