Нардеп зазначив, що дострокові вибори до українського парламенту вигідні Кремлю
Нардеп зазначив, що дострокові вибори до українського парламенту вигідні Кремлю

Народний депутат України Вадим Денисенко у коментарі Gazeta.ua назвав головні недоліки чинного складу парламенту й пояснив, чи існує можливість дострокових виборів.

За словами Денисенка, головний недолік нинішнього парламенту – низька професійна якість. Він зауважив, що з’явилося багато нових облич, але мало хто розуміє сутність законодавчого процесу.

«Із іншого боку, є проблема всього суспільства. Ми пройшли епоху популізму й перебуваємо у породженому нею примітивізмі. А з нього є лише два виходи – в агресію або в бажання «злитися». Люди, які обирають перше, починають діяти неадекватно, наприклад, зі спини бити ногами генералів. Але таких менше. Інші говорять: «Усе нас задовбало, і ми готові здатися», – наголосив нардеп.

На його думку, ця ситуація може мати зовсім непередбачувані і, звісно, негативні наслідки.

«Заведено вважати, що найбільші проблеми – це бідність чи корупція. Але вони похідні. Основна – у тому, що більшість людей не бачать майбутнього. Якщо повіримо у нього – нам нічого не загрожує. Якщо почнемо рефлексувати – це завершиться багатьма катаклізмами», – зазначив парламентар.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ