Рада скасувала 1,5% військовий збір для населення з валютних операцій
Рада скасувала 1,5% військовий збір для населення з валютних операцій

Верховна Рада скасувала для населення 1,5% військовий збір з валютних операцій. За ухвалення в цілому законопроекту №2436 проголосували 249 депутатів при необхідних 226.

Згідно із пояснювальною запискою, законопроектом пропонується скасувати оподаткування військовим збором операції з купівлі-продажу фізичними особами іноземної валюти. «Ухвалення запропонованих змін зменшить напругу у суспільстві, яка виникла через збільшення фіскального навантаження на валютні операції, дозволить збільшити обсяг одержуваної банками іноземної валюти, що  обмінюється громадянами на гривню, та сприятиме стабілізації ситуації на фінансовому ринку України», – йдеться у документі.

Нагадаємо, ухвалені ВРУ 2 серпня 2014 року і підписані президентом Петром Порошенко поправки до Податкового кодексу та зміни до держбюджету на 2014 рік набрали чинності 5 серпня. Як зазначалося, законом тимчасово, до 1 січня 2015, було введено новий загальнодержавний збір – військовий збір, який стягуватиметься за ставкою 1,5% з доходів фізичних осіб.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ