Еліна Борн і Стіг Ряст
Українці хотіли бачити переможцем «Євробачення-2015» дует з Естонії

Оскільки Україна не брала участі у цьогорічному пісенному конкурсі «Євробачення», то українці голосували за своїх фаворитів на альтернативному голосуванні від Першого. За результатами голосування українці віддали перевагу естонському дуету Еліни Борн і Стіга Ряста з піснею «Goodbye to Yesterday». Справжій переможець «Євробачення-2015» – Монс Зелмерлев зі Швеції посів в Україні лише третє місце.

За Естонію українці віддали 16% голосів. Друге місце жителі України вирішили віддати  росіянці Поліні Гагаріній, якій не вистачило всього 1% голосів для перемоги. А ось справжньому переможцю – шведу Монсу Зелмерлеву українці віддали лише 13% своїх голосів. Не вразив українців і виступ тріо з Італії. Бронзові призери «Євробачення-2015» посіли в Україні лише п’яту сходинку.

Негадаємо, що результати цього голосування не впливають на результат «Євробачення-2015» і не залежать від результатів півфіналів – кожен охочий міг проголосувати за будь-кого із сорока учасників цьогорічного конкурсу від старту голосування до його завершення.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ