опалювальний сезон
Місцева влада самостійно визначатиме дату початку опалювального сезону

Кабінет міністрів України зобов’язав органи місцевого самоврядування самостійно ухвалювати рішення щодо початку опалювального сезону. Таку заяву зробив прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк у ході засідання уряду в середу, 7 жовтня, повідомляє Радіо Свобода.

Яценюк наголосив: «Ми приймаємо постанову, яка зобов’язує органи влади відповідно до законодавства ухвалювати рішення про початок опалювального сезону. Такі рішення ухвалюються залежно від температурних режимів».

Тим часом з 5 жовтня 2015 року в Києві мали почати підключати опалення у пологових будинках, лікарнях та школах. Про це йдеться в розпорядженні Київської міської державної адміністрації від 2 жовтня, розміщеному на сайті КМДА. «Керівникам теплопостачальних підприємств і організацій, незалежно від форми власності, за умови готовності системи теплопостачання забезпечити з 5 жовтня підключення систем теплопостачання в пологових будинках, лікувальних закладах, дошкільних і навчальних закладах, а також у соціальних закладах, підлеглих департаменту соціальної політики КМДА», – йдеться у розпорядженні.

Нагадаємо, 30 жовтня прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк під час засідання Кабміну заявив, що для проходження опалювального сезону Україні необхідно $1,3 млрд. Також голова українського уряду розповів, що «Нафтогаз» за процедурами Європейського банку розвитку й реконструкції проведе тендер, щоби на $300 млн придбати газ для України на західному кордоні.

До слова, за прогнозами синоптиків, з 7 жовтня 2015 року в Україні значно похолоднішає: денна температура знизиться до +5…10°С, уночі очікують заморозки.

Читайте: Уряд знову економить газ за рахунок освіти: осінні канікули для школярів продовжать на тиждень

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ