Українці отримають тепло в оселях залежно від рішень місцевої влади

опалювальний сезон
Місцева влада самостійно визначатиме дату початку опалювального сезону

Кабінет міністрів України зобов’язав органи місцевого самоврядування самостійно ухвалювати рішення щодо початку опалювального сезону. Таку заяву зробив прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк у ході засідання уряду в середу, 7 жовтня, повідомляє Радіо Свобода.

Яценюк наголосив: «Ми приймаємо постанову, яка зобов’язує органи влади відповідно до законодавства ухвалювати рішення про початок опалювального сезону. Такі рішення ухвалюються залежно від температурних режимів».

Тим часом з 5 жовтня 2015 року в Києві мали почати підключати опалення у пологових будинках, лікарнях та школах. Про це йдеться в розпорядженні Київської міської державної адміністрації від 2 жовтня, розміщеному на сайті КМДА. «Керівникам теплопостачальних підприємств і організацій, незалежно від форми власності, за умови готовності системи теплопостачання забезпечити з 5 жовтня підключення систем теплопостачання в пологових будинках, лікувальних закладах, дошкільних і навчальних закладах, а також у соціальних закладах, підлеглих департаменту соціальної політики КМДА», – йдеться у розпорядженні.

Нагадаємо, 30 жовтня прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк під час засідання Кабміну заявив, що для проходження опалювального сезону Україні необхідно $1,3 млрд. Також голова українського уряду розповів, що «Нафтогаз» за процедурами Європейського банку розвитку й реконструкції проведе тендер, щоби на $300 млн придбати газ для України на західному кордоні.

До слова, за прогнозами синоптиків, з 7 жовтня 2015 року в Україні значно похолоднішає: денна температура знизиться до +5…10°С, уночі очікують заморозки.

Читайте: Уряд знову економить газ за рахунок освіти: осінні канікули для школярів продовжать на тиждень

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ