Депресія
Економія спричиняє в українців депресію

За 1 квартал 2015 року 65% українців у містах вважають, що їх матеріальний стан погіршився за останній рік. Про це йдеться у дослідженні компанії TNS MMI, пише news.finance.ua

У своїх прогнозах на майбутнє українці песимістичні: 55% вважають, що наступного року матеріальний стан їх сім’ї погіршиться, 47% стверджують, що наступні 12 місяців для економіки країни будуть поганими, а 52% вважають, що не тільки рік буде несприятливим, а й найближчі 5 років.

Якщо порівняти березень 2014 і березень 2015 року, то українці стали економити на всьому: починаючи від відпустки і закінчуючи продуктами харчування. Комунальні послуги, оренда житла, ліки та їжа поки залишаються статтями витрат, на яких економлять найменше.

Так, у порівнянні з минулим березнем, на 11% збільшилася кількість респондентів, що намагаються завжди економити на витратах, пов’язаних з відпусткою і подорожами; на другому місці – транспортні витрати, зокрема і на обслуговування авто, – на 9% більше стали економити саме на цій статті свого бюджету.

У цілому, 64% опитаних впевнені, що зараз не на часі великі покупки для дому, а 57% – що час також не час для того, щоб накопичувати заощадження.

Читайте:Українська економіка – найгірша в світі, – Bloomberg

Інформаційний акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ