Українці думають, як догодити Вогняній Мавпі
Кожен четвертий запит в Яндексі на святкову тему стосується частування

Напередодні Нового року користувачі Інтернету масово занурюються у всесвітнє павутиння в пошуках відповідей на свої запитання. Найчастіше у Мережі шукають рецепт салату «Олів’є», цікавляться, «як відсвяткувати новий рік без їжі», «якою зубною пастою краще малювати сніжинки на вікні» і «чому кажуть: не чіпай, це – на Новий рік». Про це повідомляє прес-служба компанії «Яндекс.Україна».

«Українці почали готуватися до свят ще в жовтні. Щороку впродовж двох перших грудневих тижнів вони встигають задати близько 8 млн. запитів в Яндексі. Кожен четвертий запит на святкову тему стосується частування. Цього року в усіх регіонах України у рейтингу найпопулярніших новорічних страв лідирують салати. Топ-5 рецептів, які шукають українці напередодні свята, виглядає таким чином: 1. Салат «Олів’є»; 2. Салат «Оселедець під шубою»; 3. Салат «Мімоза»; 4. Печінковий торт; 5. Салат «Цезар», – зазначається у дослідженні сервісу.

Користувачі також запитують про приготування конкретних страв, наприклад, делікатес по-домашньому «Червона риба з товстолобика», а то і «Київський торт – як у магазині рецепт». Народ цікавиться екзотичними стравами на новорічному столі, наприклад, салатом «Мавпа», оскільки 2016-й – це рік Вогняної Мавпи.

Зовсім мало запитів на кшталт «дієтичні рецепти на Новий рік» або «вегетаріанські новорічні страви».

Кожен десятий запит жителів України на тему свят – про сценарії й конкурси, наприклад, «сценарій на корпоратив тільки не боулінг».

Користувачі цікавляться одягом і макіяжем, які б сподобалися Вогняній Мавпі, а також подарунками для родичів і друзів. Далі за кількістю запитів слідують вірші й побажання, тематичне кіно й телепередачі, святковий декор, гороскопи й питання про те, як правильно загадати бажання.

Ще жителів України цікавлять прогнози на майбутній рік. Примітно, що запитів «яким буде 2016 рік для України пророцтва астрологів екстрасенсів» значно більше, ніж таких, як «що чекає на Україну в 2016 році на думку експертів». Особливо людей хвилюють фінанси: чи «правда що в 2016 році скасують пенсії» або «який курс долара буде в 2016 році в Україні».

Пошуковики називають також кумедні й цікаві запити: «якою зубною пастою краще малювати сніжинки на вікні», «новорічна акція купуєш один забираєш два, де підступ?», «фото костюма на новий рік пиріжок», «подарунок на новий рік для собаки», «знайти друга на новий рік терміново» тощо.

Читайте: Астрологи навіщували Україні новий Майдан

БЕЗ КОМЕНТАРІВ