аеропорт
Весь чартерний ринок України в першому півріччі 2016 року склав 860 тисяч пасажирів

Від початку 2016 року аеропорти України на 15% наростили пасажиропотік. За перші сім місяців українські авіакомпанії перевезли 4,2 млн. осіб, що на 23% більше, ніж минулого року. Про це повідомляє Державна авіаційна служба України. Про це пише Новое время.

Таке зростання пов’язане з розвитком міжнародних трансферних перевезень авіакомпанією МАУ і збільшенням чартерної програми в Туреччину.

За даними консалтингової компанії FriendlyAviaSupport, весь чартерний ринок України в першому півріччі склав 860 тисяч пасажирів, 70% з яких становили чартери в Туреччину.

Експерти виділяють ще одну важливу причину – відносну стабільність у політиці та економіці, що підштовхує до розвитку невеликих авіаперевізників – з’явилися чартерні рейси навіть з таких регіональних аеропортів як Рівне.

Причому стабільність приваблює не тільки українські компанії, іноземні перевізники також нарощують рейси і готові літати ще більше. Міністерство інфраструктури і місцева влада ведуть політику залучення авіакомпаній і створення сприятливих умов для них.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, найбільший лоукостер Європи Ryanair літатиме з 2017 року в «Міжнародний аеропорт «Львів».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ