Тривалість життя
Тривалість життя населення України зростає

За даними Державної служби статистики України, у 2008-2013 роках в Україні тривалість життя збільшилася більш ніж на три роки – з 68,3 до 71,4. Експерти стверджують, що за останні роки тривалість життя українців була найвищою за всю історію незалежної України і зараз продовжує зростати. Повідомляє Апостроф.

Позитивним фактором, що вплинув на тривалість життя українців у 2008-2010 роках стало зменшення смертності серед людей працездатного віку аж на 25%. Найбільше зменшилася смертність від причин, які безпосередньо пов’язані з алкоголем, вживанням тютюну і неякісним харчуванням.

Слід нагадати, що стрімке зростання тривалості життя в Україні за останні 30 років спостерігається вже втретє: попередні стрибки спостерігалися у 1984-1986 і 1995-1998 роках. У всіх трьох випадках структура зростання тривалості життя була подібною: більше скорочувалася смертність серед чоловіків працездатного віку від алкоголю та інших згубних звичок. Але при цьому зазначається, що врятувала людей від алкогольної смерті, не медицина, на жаль, а економічні причини.

Інформаційний Акцент

  • Хохол

    Во блин, резко так начали жить все долго… Наверное очередное повышение пенсионного возраста намечается, почву готовят правители хреновы. Минстатовские документы покажите? Хотя для этого и их подделать можно