безвізовий режим
ЄС скасує візи для України і Грузії в середині 2016

Єврокомісія має намір дати «зелене світло» скасуванню віз до країн ЄС для українців і грузинів. Про це йтиметься у відповідному звіті ЄК з позитивною оцінкою ходу реформ в Україні та Грузії, повідомляє Deutsche Welle.

15 грудня Єврокомісія має представити звіт, в якому буде позитивно оцінено виконання Києвом і Тбілісі умов для скасування віз. Така оцінка ЄК стане передумовою для згоди країн-членів ЄС на скасування віз для громадян Грузії та України. Разом з тим зазначається, що Києву, на думку Брюсселя, треба буде до весни 2016 року поліпшити роботу в деяких царинах, зокрема щодо боротьбі з корупцією. Видання уточнює, що скасування візового режиму для грузинів і українців передбачає дозвіл на перебування в Євросоюзі протягом трьох місяців протягом півроку. При цьому працювати в одній з країн ЄС буде заборонено.

Раніше міністр закордонних справ України Павло Клімкін висловив упевненість в позитивному звіті Європейської комісії щодо виконання Україною плану щодо лібералізації візового режиму між Україною з Європейським Союзом.

Читайте: Євросоюз вже ухвалив принципове рішення про безвізовий режим з Україною

БЕЗ КОМЕНТАРІВ