«Іронії долі, або З легкою парою»
У «чорний список» потрапила російська актриса Валентина Тализіна,

Українські телеглядачі можуть залишитися без популярного новорічного фільму «Іронія долі, або З легкою парою» Ельдара Рязянова. Український Мінкульт оновив перелік осіб, які, на думку влади, загрожують національній безпеці. У «чорний список» потрапила російська актриса Валентина Тализіна, яка зіграла у стрічці Валю, подругу й колегу головної героїні.

У свою чергу, міністр культури, Віце-прем’єр з гуманітарних питань В’ячеслав Кириленко вважає, що українцям треба рухатись уперед, а не жити ностальгією та колективною «Іронією долі». «Є великі актори, але якщо вони публічно висловлюють неповагу до нашої країни, то тим самим, у першу чергу, вони демонструють неповагу до свого українського глядача. Якого вони, унаслідок цього, неминуче і стрімко втрачають. Особливо серед молоді», – наголосив чинвник. «Разом з тим, є дійсно великі фільми, зняті в радянську епоху, які при цьому є справжньою «антирадянською агітацією», – зазначає Кириленко.

З повним переліком російських пернос нон ґрата можна ознайомитись тут.

Як відомо, Законом України «Про внесення змін до деяких законів України щодо захисту інформаційного телерадіопростору України» внесено зміни до Закону «Про кінематографію», яким передбачено, що Держкіно відмовляє у видачі або припиняє дію вже виданого державного посвідчення на право розповсюдження і демонстрування фільмів зокрема, якщо одним з учасників фільму є фізична особа, включена до Переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці.

Читайте: Держкіно запустить у виробництво 40 фільмів

БЕЗ КОМЕНТАРІВ