українці більше довіряють астрологам, ніж політикам
Українці більше довіряють астрологам, ніж політикам

Українці довіряють політичним партіям менше, ніж будь-якому іншому суспільному інститутові. Про це свідчать результати дослідження компанії TNS-Україна за серпень 2015 року, передає Українська правда.

Автори дослідження зазначають, що у порівнянні з даними листопада 2014 року, підвищився рівень довіри до низки соціальних інститутів, зокрема, до найближчого оточення, організацій (благодійні фонди, страхові компанії), силових структур (міліції, податкової інспекції, судів), а також до приватних підприємців, профспілок, керівників держпідприємств і астрологів.

Найвищу довіру українців мають родичі (вони отримали 4,7 бала за 5-бальною шкалою), колеги (3,8), сусіди. Довіра до армії, згідно з графіком компанії, знижується і становить на разі 3,1. Патрульній поліції українці довіряють більше, ніж міліції – 2,8 бала проти 2,1 відповідно.

Рівень довіри до Президента становить 2,4 бала і знижується. Внизу таблиці перебувають політичні партії, Верховна Рада, суди, уряд та прокуратура. Рівень довіри до них – на нижчому рівні, ніж до астрологів.

Дослідження проводилося з 12 до 18 серпня. Методом онлайн-опитування по всій Україні було опитано 1000 респондентів.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ