Український протест
Український протест

8 грудня партія «Свобода» разом з іншими політичними силами та громадськими організаціями пікетуватимуть Верховну Раду України з вимогою відставки Кабміну на чолі з Арсенієм Яценюком. Про це повідомляє прес-служба політсили.

Як зазначено у повідомленні, протестувальники за підсумками року діяльності нинішнього уряду вимагатимуть від парламенту якнайшвидше розглянути питання його відставки. Причина – провальна соціально-економічна політика, захист інтересів олігархів, корупція і неспроможність вивести Україну з кризи.

У коментарі виданню Інформаційний Акцент нардеп від «Свободи» Юрій Левченко закликав усіх активних громадян взяти участь у пікетуванні парламенту та вимагати відставки не лише самого Яценюка, але й усієї його команди: «Цього тижня у Кабміну спливає імунітет, який уряд мав як своєрідну індульгенцію на рік роботи. Однак цей рік показав, що Арсенія Яценюк і усі його міністри заробили не лише на відставку, але й передбачену законом відповідальність через бездіяльність, корупцію, лобіювання олігархічних інтересів. З точки зору соціально-економічної політики та рівня корупції, який є в уряді Яценюка, різниці між чинним Кабміном і урядом часів Азарова взагалі немає. Власне, через це ми і вимагаємо, аби парламент якнайшвидше відправив уряд разом з Яценюком у відставку».

Депутат також повідомив, що в парламенті уже є проект постанови про відставку Кабміну, але щоби цю постанову розглянув парламент, необхідні 150 підписів нардепів. «За моєю інформацією, зараз зібрано трохи більше 50 підписів. Звісно, що ми закликаємо парламентарів активніше підписуватися під цим проектом. Ідеться передусім про тих, які критикують уряд – треба не тільки язиком молотити, але й робити реальні кроки», – наголосив Левченко.

За його словами, завтрашній протест – це демонстрація позиції суспільства щодо роботи уряду.

«Протест проти дій та бездіяльності уряду – це тиск на депутатів, які мають дослухатися до українського народу і проголосувати за відставку уряду. Сподіваємося, що завтрашньою акцією ми підштовхнемо й тих парламентарів, які ще не підписалися під проектом постанови до цього кроку», – додав депутат.

Додамо, що за інформацією прес-служби «Свободи», протестувальники розпочнуть збір на Майдані незалежності 8 грудня о 09:00, звідки маршем рушать до Верховної Ради, де о 10:00 має розпочатися засідання парламенту.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, В Україні з’явилася сатирична реклама: «Біжи, кролику, біжи!» та «Сєня, давай, до побачення!»

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ