«Вантаж-200»
ОБСЄ зафіксувала вивезення «вантажу 200» в Росію українською компанією

5 серпня спостерігачі ОБСЄ зафіксували, як мініавтобус з написом «Вантаж 200» на лобовому склі виїхав з України в Росію на пункті перетину кордону «Донецьк». Про це йдеться у тижневому звіті організації, опублікованому 8 вересня.

Згідно зі звітом, мікроавтобус був зареєстрований в Україні. На обох його боках був напис «Ритуальна служба Анубіс». В салоні сиділи троє цивільних. На сайті компанії «Анубіс» вказано, що вона має офіси в Одесі, Одеській області та Києві. Також компанія надає послуги з репатріації померлих, зокрема, й «вантажу 200».

Як повідомляв Інформаційний Акцент, в ОБСЄ протягом року зафіксували перетин 21 автівки з написом «вантаж 200» через російсько-український кордон. Втім, спостерігачі не можуть точно сказати, що в них перебувало.

Нагадаємо, у доповіді «Путін. Війна», підготовленій Борісом Нємцовим і опублікованій вже після його смерті, сказано, що тільки за дві хвилі масової загибелі російських солдатів на Донбасі – під Іловайськом та Дебальцевим – в Росію повернулося щонайменше 220 трун.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ