Перевагою вагонів-трансформерів є можливість використання як на нічних, так і на денних маршрутах

Цьогоріч «Укрзалізниця» вперше закупить 13 вагонів-трансформерів виробництва ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод». Про це повідомляє «Укрзалізниця» в своєму прес-релізі.

«У 2016 році «Укрзалізниця» окрім звичайних купейних вагонів, вперше оновить свій парк вагонами-трансформерами. Загалом із 21 пасажирського вагона, які за замовленням виготовить Крюківський вагонобудівний завод, придбає 13 нових купейних вагонів із купе-трансформерами», – йдеться в повідомленні.

Особливістю та перевагою вагонів-трансформерів є можливість їх використання як на нічних, так і на денних маршрутах поїздів «Інтерсіті» з комфортабельними кріслами. У нічному режимі вагона нижні та верхні полиці купе (всього 4) використовуються як комфортні спальні місця, а у денному нижні полиці купе легко трансформуються у зручні місця для сидіння.

В «Укрзалізниці» переконані, що «трансформери» дозволять підвищити ефективність використання вагонів та істотно збільшити їх середньодобовий пробіг.

Перші такі вагони мають бути поставлені «Укрзалізниці» вже восени. Їх використовуватимуть у нічних та денних поїздах.

Наразі фахівці готують оптимальний маршрут курсування для цих вагонів. Імовірно, що вони обслуговуватимуть новий маршрут Київ – Львів – Івано-Франківськ категорії «Нічний експрес» у нічному сполученні та категорії «Інтерсіті» – в денному. Графік може складатися таким чином, що у дні пікового попиту маршрут поїзда буде подовжено до курортних міст Ворохта та Яремче, які популярні у туристів.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ