pavlo-rozenko
Розенко порадив оскаржувати якість надання житлово-комунальних послуг на місцевому рівні

Українці зможуть отимати субсидію навіть за наявності боргів за житлово-комунальні послуги. Для цього потрібно погодити графік погашення заборгованості. Про це заявив віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко, передає Gazeta.ua.

«Якщо людина не може самостійно заплатити за житлово-комунальні послуги, вона може скористатися системою субсидій, і держава оплатить частину за неї, – сказав він. – Субсидію можна отримати, навіть маючи борг за житлово-комунальні послуги. Безумовно, при цьому необхідно узгодити графік погашення боргу, але субсидія все одно буде надана».

Він також зазначив, що оскаржувати якість надання житлово-комунальних послуг необхідно на місцевому рівні.

«Необхідно звертатися до міської влади, органи місцевого самоврядування, які контролюють діяльність підприємств, які надають послуги. Якщо місцева влада не захоче допомагати, то необхідно робити відповідні висновки і на наступних виборах обрати тих, хто відстоюватиме інтереси громади», – наголосив він.

Раніше стало відомо, що субсидії в Україні планують монетизувати за допомогою «енергетичних карток», якими можна буде розраховуватися лише за комунальні послуги.

Читайте: В Україні запрацював сайт із питань тарифів та субсидії

БЕЗ КОМЕНТАРІВ