Українці зможуть безперешкодно подорожувати Ізраїлем
Ізраїль обіцяє безперешкодний перетин кордону для українців

Прем’єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньягу пообіцяв вжити всіх заходів, щоб українці могли безперешкодно подорожувати його країною. Про це 22 липня він заявив в ході телефонної розмови з президентом України Петром Порошенко, передає прес-служба глави держави.

Співрозмовники також обговорили питання укладання угоди про зону вільної торгівлі між Україною та Ізраїлем і домовилися прискорити цей процес. Також Нетаньяху і Порошенко висловилися за якнайшвидше проведення україно-ізраїльської міжурядової комісії з економічного співробітництва. Співрозмовники домовилися підтримувати надалі високу динаміку політичних контактів.

Крім того, український президент подякував ізраїльським лікарям за допомогу, яку вони надали капітану міліції Надії Андрухів, яка отримала поранення в результаті вибухів біля дільничних пунктів міліції у Львові. Зараз вона лікується в Ізраїлі. Прем’єр-міністр Ізраїлю пообіцяв зробити все для того, щоби допомогти пораненій.

Зазначимо, в 2011 році набув чинності договір про безвізовий режим між Ізраїлем та Україною. Безвізовий режим не є гарантією в’їзду в Ізраїль, оскільки остаточне рішення про це ухвалюють прикордонні служби Ізраїлю. Також нагадаємо, в квітні ЗМІ писали, що Ізраїль може надати Україні безпілотники та розморозити постачання систем озброєння.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ