Тимошенко
Найбільша кількість українців хотіли б бачити на посаді прем’єра Тимошенко

Найбільша кількість українців (12,9%) хотіли би бачити на посаді прем’єр-міністра України лідерку ВО «Батьківщина» Юлію Тимошенко. Про це свідчать дані опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС).

Керівника Одеської ОДА Міхеїла Саакашвілі воліють бачити на чолі уряду 9,9% опитаних, голову «Радикальної партії» Олега Ляшка – 6,5%, лідера партії «Самопоміч» Андрія Садового – 5,9%, чинного прем’єра Арсенія Яценюка – 5,6%, лідера партії «Опозиційний блок» Юрія Бойка – 4,7%, міністра фінансів Наталію Яресько – 3,2%.

Інших політиків назвали 1,6% українців. Не хочуть бачити жодного з них на посаді прем’єр-міністра – 27,2%, не визначилися зі своєю думкою –15,8% респондентів.

Також, за даними опитування, 56,6% громадян не підтримують «призначення іноземців на важливі державні посади в Україні».

Як відомо, в Україні точаться баталії навколо крісла голови Кабміну. Верховній Раді під час звіту уряду так і не вдалося скинути прем’єра Яценюка.

Сам Яценюк заявив, що готовий піти у відставку, якщо коаліція запропонує нового прем’єра з планом дій.

Час від часу з’являються пропозиції щодо кандидатур на цю посаду. Зокрема, 14 березня Президент Петро Порошенко запропонував лідеру партії «Самопоміч» Андрію Садовому стати прем’єром або підтримати на цей пост Наталію Яресько. Пізніше лідер фракції «Самопоміч» Олег Березюк заявив, що Садовий не прийняв пропозицію президента очолити Кабінет Міністрів.

У свою чергу, громадський діяч і політик Олександр Бригинець пропонує кандидитуру екс-віце-спікера парламенту, бійця АТО Руслана Кошулинського на посаду глави українського уряду.

Рветься у прем’єри і головний «радикал» країни Олег Ляшко. Однак пропозицію очолити уряд він так і не отримав.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ