«Крим. Як це було»,
Фільм «Крим, як це було» у серпні 2015 року презентували в столичному Українському кризовому медіацентрі

Учасники кінематографічного об’єднання Babylon’13 зняли повнометражний документальний фільм про анексію Криму Росією. Про це повідомляють творці фільму, передає НБН.

Фільм «Крим. Як це було» містить унікальні кадри та історії моряків, льотчиків, десантників і морських піхотинців про те, як відбувалося захоплення півострова.

«Уперше з часу кримських подій український глядач зможе подивитися у вічі людям, які були готові в непростих умовах до останнього захищати територіальну цілісність України і захищають її сьогодні, дізнатися з першоджерела, що відбувалося на оточених військових базах і заблокованих бойових кораблях», – йдеться в описі фільму.

Фільм, знятий режисером Костянтином Кляцкіним, увійшов у «Каталог українських фільмів 2015/2016», який поширюється на найбільших кіноринках Європи. Він також буде представлений на Берлінському міжнародному кінофестивалі в рамках українського стенду на міжнародному кіноринку.

Прем’єрні покази «Крим. Як це було» почнуться 14 березня в Києві та завершаться 23 березня в Одесі. Також покази і зустрічі зі знімальною групою пройдуть: 16 березня – в Маріуполі, 17 березня – в Дніпропетровську, 21 березня – в Херсоні, 22 березня – в Миколаєві.

Нагадаємо, фільм «Крим, як це було» у серпні 2015 року презентували в столичному Українському кризовому медіацентрі. Однак робота над фільмом на той момент ще тривала.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ