компослуги 2
В уряді радять громадянам України протягнути руку за субсидіями

Споживачі можуть домогтися того, щоби тарифи на опалення та гарячу воду втрималися на нинішньому рівні. Для цього треба тиснути на місцевих постачальників цих послуг. Про це заявили в Національній комісії, що регулює сфери енергетики та комунальних послуг, передає ТСН.

Керівник «Укргазвидобування» пояснив, що завдяки підвищенню цін на газ його компанія зможе збільшити видобуток палива. У перспективі це дозволить Україні стати його експортером, а не імпортером.

Уже за кілька років люди відчують, що ситуація змінилась, пообіцяли в Кабміні та порадили українцям не лякатися імовірного липневого підвищення тарифів на комунальні послуги.

«У кого є будинки 500-700 метрів – вони платитимуть ринкову ціну, бо у них є можливості більше заробляти грошей. Всі, хто мають невисокий дохід, будуть так чи інакше сплачувати за послуги ЖКГ 10%. Держава адресно заплатить за кожного, хто цього потребує», – пообіцяв Гройсман.

Також в уряді радять протягнути руку за субсидіями. Це доведеться зробити більшій частині населення, підрахували у міністерстві соцполітики: 8-9 млн. з 15 млн домогосподарств. А державі на субсидії доведеться витратити 40 млрд. гривень.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Національна комісія, що здійснює держрегулювання в сфері енергетики і комунальних послуг, підвищила тарифи на гаряче водопостачання до 63-78 гривень за куб. м з 1 липня. 

Нагадаємо, Кабінет міністрів з 1 травня встановив єдину граничну роздрібну ціну газу для побутових споживачів на рівні 6,879 тисяч гривень за тисячу кубометрів, для виробників теплової енергії – 6,81 тисяч гривень за 1 тисячу кубометрів.

Читайте: Гаряча вода на вагу золота – кияни платитимуть 78 гривень за куб

БЕЗ КОМЕНТАРІВ