22
Судно Carib Palm було затримане в порту французького міста Булонь-сюр-Мер 10 грудня

Громадян України можуть засудити до довічного ув’язнення у Франції. Вони є членами екіпажу судна Carib Palm, що перевозило з Колумбії рекордну партію кокаїну вагою у 2,4 тонни. Про це повідомив перший секретар відділу консульсько-правових питань Посольства України у Франції Олександр Плодистий, передає Укрінформ.

Судно Carib Palm під молдавським прапором, яке рухалося за маршрутом Картахена (Колумбія) – Ґданськ (Польща) було затримане в порту французького міста Булонь-сюр-Мер (північ Франції) 10 грудня.

У результаті обшуку митники виявили найбільшу партію наркотичної речовини, яку зловмисники намагалися ввезти на територію материкової Франції. 2,4 тони кокаїну у брикетах були розфасовані у спеціальні мішки та сховані за однією з перегородок.

Загалом, на судні перебували 12 членів екіпажу, зокрема, 10 українців та по одному громадянину Туреччини та Грузії. «Усім затриманим визначено міру запобіжного заходу – взяття під варту та висунуто обвинувачення», – зазначив український дипломат.

Українців вже неодноразово затримували за кордоном через наркотики. Наприклад, в 2008 році в аеропорту перуанської столиці Ліми була затримана громадянка України під час спроби контрабандного провезення великої партії кокаїну.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ