На думку Яроша, Україну хочуть зруйнувати, аби вона не стала потужною державою
На думку Яроша, Україну хочуть зруйнувати, аби вона не стала потужною державою

Народний депутат України, екс-лідер «Правого сектора» Дмитро Ярош в інтерв’ю Українській правді висловив думку, що зовнішня агресія пов’язана зі спробами зробити державу країною-маріонеткою.

На думку Яроша, Україну хочуть зруйнувати, оскільки бояться потужної держави у майбутньому.

«Україну не хочуть бачити як конкурента і потужного гравця. Ми це все спостерігаємо, зокрема, і на прикладі Мінських угод, і на прикладі виборів на Донбасі тощо. Україну хочуть зруйнувати як унітарну потужну в майбутньому державу, тим більше з такою армією, яку ми зараз маємо. Україною прагнуть керувати в режимі ручного управління», – підкреслив нардеп.

Крім того, він зауважив, що прірва між народом та суспільством тільки зростає і це теж було штучно зроблено, аби знизити вплив України як суб’єкта міжнародної політики. За його словами, прикладом розпалу цієї прірви є оприлюднення е-декларацій українських політиків.

«Мене геть не цікавить безвізовий режим, це величезний фейк і мильна бульбашка. Навіть якщо це станеться – ніяких позитивних змін для українців не відбудеться. Це фейки», – наголосив парламентар.

Читайте: Ярош похвалив Порошенка та в усіх гріхах звинуватив його команду

БЕЗ КОМЕНТАРІВ