В Україні очікується погіршення погодних умов

В Україні очікується погіршення погодних умов

Найближчої доби активний циклон, що переміщується з Балкан на південь України, зумовить у більшості областей країни погіршення погодних умов. Про це повідомляє Укргідрометцентр.

У південній частині, східних, Дніпропетровській та Кіровоградській областях дощі, вранці, вдень сильні, у Криму та Приазов’ї в окремих районах грози. Температура вночі 4-9 С тепла, вдень 7-14 С, в Криму до 18 С.

На решті території опади переважно у вигляді мокрого снігу, місцями налипання, у Прикарпатті та більшості північних, Вінницькій, Черкаській та Полтавській областях сильні опади; температура вночі близько 0 С, вдень 0-5 С тепла.

Вітер в Україні північно-східний із переходом на півдні на південно-східний, 7-12 м/с, пориви 15-20 м/с.

У Києві – погіршення погоди. Опади переважно у вигляді мокрого снігу, налипання мокрого снігу, вдень сильні опади. Вітер північно-східний, 7-12 м/с, вдень пориви 15-20 м/с. Температура вночі близько 0 С, вдень 1-3 С тепла.

За даними Центральної геофізичної обсерваторії, у Києві 24 березня найвища температура була +19,3 у 1913 року, найнижча -13,1 у 1952-му.

25 березня – у південній і східній частині часом дощ; на решті території мокрий сніг, вдень із дощем. Лише в західних областях без опадів.

У північній частині на дорогах місцями ожеледиця. Вітер західний, північно-західний, 7-12 м/с, у південній частині пориви 15-20 м/с.

Температура повітря вночі 0-5 С, у Карпатах до 10 С морозу, на півдні та сході 0-5 С тепла; вдень 1-8 тепла, в східних областях 9-14 С.

У Києві – невеликий мокрий сніг, вдень із дощем. Вночі, вранці на дорогах місцями ожеледиця. Вітер північно-західний, 7-12 м/с. Температура вночі 1-3 С морозу, вдень 3-5 С тепла.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ