погода
У перші дні Нового року прийдуть рясні снігопади

Українців закликають бути обережними через погіршення погодних умов. Адже новорічна ніч буде по-справжньому зимною, а до Різдва навіть насипле снігу, повідомляє Гідрометцентр.

«Уночі проти 1 січня в Україні очікується мороз 8-14 градусів, а на Сході температура впаде до 18 нижче нуля. У Києві ніч буде ясною – 12 градусів морозу. Антициклон не принесе суттєвих опадів, сніг лише притрусить землю на кілька сантиметрів. У перші дні Нового року морози послабшають і прийдуть рясні снігопади. За два передріздв’яні дні можливі серйозні опади, особливо на півночі країни», – повідомляють синоптики.

Тим часом рятувальники Державної служби надзвичайних ситуацій закликають дотримуватися елементарних правил безпеки під час перебування на вулиці.

«Намагайтеся не ходити попід розлогими деревами, а також тримайтеся подалі від рекламних щитів та ліній електропередач, адже пориви вітру можуть спричинити їх пошкодження», – йдеться у повідомленні.

Водіям також нагадали, що під час ожеледиці на дорозі збільшується гальмівний шлях, тому необхідно обирати безпечний швидкісний режим, враховувати інтенсивність руху, а також особливості і стан транспортного засобу.

«Слід звертати особливу увагу на рух по естакадах, мостах і шляхопроводах, оскільки саме в цих місцях найбільш ймовірно виникнення ожеледиці», – зазначили в ДСНС.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, у грудні у Києві зафіксували поспіль шість температурних рекордів. Про це свідчать дані спостережень метеостанції Центральної геофізичної обсерваторії. «У грудні вже зафіксовані 15 температурних рекордів, а з початку року їх у столиці вже 51. 24 грудня у Києві було зафіксовано перевищення параметрів добової температури повітря для цього дня за 135 років спостереження», – йдеться в повідомленні.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ