Олег Прохоренко
Раніше Олег Прохоренко стверджував, що не отримує жодних додаткових премій і доплат окрім зарплати

Голова правління «Укргазвидобування» отримує мільйон гривень заробітної плати щомісяця. Водночас за всіма основними виробничими показниками в 2015 році компанія показала погіршення, пише Главком.

До ЗМІ потрапила бухгалтерська звітність із виплат заробітних плат апарату та керівництва «Укргазвидобування». Інформацію оприлюднив громадський активіст Олексій Тамразов на своїй сторінці у Фейсбук.

Згідно з повідомленням, голова правління держкомпанії Олег Прохоренко отримує 1 мільйон 3 тисячі гривень. Оклад Прохоренка – 322 тисячі, за інтенсивність праці – 161 тисяча, премія за виробничі результати – 440 тисяч, за допуск до державної таємниці – 48 тисяч та інші винагороди.

1Чистий оклад керівництва (14 осіб) держкомпанії в місяць, без начальників управлінь та інших працівників становить 1,9 мільйона гривень, а по факту нарахувань – майже 6 мільйонів гривень на місяць.

Секретарка Олега Прохоренка отримує 44 тисячі гривень при окладі в 7 тисяч гривень.

Перший заступник голови правління Олександр Романюк отримує 590 тисяч гривень при окладі 358 тисяч, а його заступник Юрій Нагорняк – 486 тисяч при окладі 200.

У середньому зарплати керівного складу держкомпанії збільшені за рахунок премій від 200 до 300 відсотків в залежності від посади.

Однак такі високі зарплати не у всіх працівників апарату «Укргазвидобування». Водії отримують 4925, кухарі 3280 гривень. Середня зарплата головного фахівця в компанії становить 12 тисяч гривень без премій.

Раніше Олег Прохоренко стверджував, що не отримує жодних додаткових премій і доплат, окрім зарплати.

Водночас у 2015 році видобуток газу в 2015 році обвалився майже на 600 млн. куб. м до 14,5 млрд. куб. м. Видобуток нафти і газового конденсату знизився на 20 тис. тонн. Виробництво нафтопродуктів впало на сім тисяч тонн. Виробництво скрапленого газу впало на 14 тисяч тонн. У підсумку, за всіма основними виробничими показниками в 2015 році компанія показала погіршення.

Як відомо, Генеральна прокуратура України порушила кримінальне провадження проти керівництва ПАТ «Укргазвидобування» за фактом зловживання службовим становищем при закупівлі колтюбінгового обладнання, що завдало збитки державі на суму понад 300 млн. грн.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ