«Укрнафта» зупиняє роботу
«Укрнафта» зупиняє роботу

Газовидобувна компанія «Укрнафта» опинилася на межі припинення видобутку нафти і газу, оскільки «Укртранснафта» припинила приймати і транспортувати нафту, повідомляє Укрінформ.

«Сьогодні ПАТ «Укртранснафта» без надання будь-яких пояснень призупинило прийняття та транспортування нафти ПАТ «Укрнафта», незважаючи на попередню оплату послуг», – повідомила  прес-служба «Укрнафти».

Наголошується, що у зв’язку із затоварюванням резервуарних парків «Укрнафта» буде змушена зупинити видобутку нафти і газу з 24.00 годин 31 липня. «Це призведе до припинення законтрактованих поставок на нафтопереробні потужності», – попереджають в компанії. Незаплановане припинення видобутку також може спричинити непоправні наслідки техногенного характеру.

Керівництво «Укрнафти» звертається до голови правління НАК «Нафтогаз України» Андрія Коболєва і міністра енергетики й вугільної промисловості Володимира Демчишина з проханням втрутитися в ситуацію і не допустити зупинку видобутку нафти і газу.

Як відомо, «Укрнафта» є найбільшою нафтогазовидобувної компанією в Україні. У видобутку нафти її частина на ринку становить 68%, а у видобутку газу це 11%.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк виступає за створення об’єднаної нафтової компанії України на базі «Укрнафти», «Укртранснафти» і «Укртатнафти».

Читайте: У Мінекології погрожують виставити «Укрнафту» на продаж

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ